ul. Święty Marcin 57, Poznań

Spółdzielnia Socjalna FURIA - Klunkry Wielkopolskie

18.00-20.00

od 18:00 do 20:00
warsztaty

Warsztat „Moje logo!”

wstęp bezpłatny

Od podpisu, sygnatury, znaku, pieczęci po logotyp – warsztat artystyczno-koncepcyjny, dla każdego. Żyjemy w obrazkowej rzeczywistości kodów i znaczeń. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo nasze otoczenie zdominowały kształty i kolory. Razem odczarujmy ten świat i dowiedzmy się więcej. Czym jest znak – element naszej codzienności. Sygnowanie, podpisywanie, pieczętowanie – krótka ilustrowana opowieść... nie trzeba umieć pisać, żeby się podpisać. Zastanowimy się razem, jak można zaprojektować nasz własny graficzny „podpis”.

Uczestnicy_czki zaprojektują swój znak / logotym oraz własnoręcznie wykonają duży magnes z taką autorską grafiką. Będzie również możliwość wykonania prezentowych magnesów na Dzień Mamy (26.05) lub/i Taty (23.06).
Warsztaty organizowane są w ramach współpracy Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu ze Spółdzielnią Socjalną FURIA w ramach koordynacji marki Klunkry Wielkopolskie.

 

nazwa cel żywotność

PHPSESSID,
PHPSESSID,
XSRF-TOKEN,
themosis_session

niezbędne do działania strony sesja

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics

zarządzanie plikami cookies 365 dni

 

nazwa cel żywotność
_ga Oblicza dane dotyczące odwiedzających, sesji i kampanii, a także śledzi wykorzystanie witryny. 2 lata
_gid Przechowuje informacje o tym, jak odwiedzający korzystają ze strony internetowej 24 godziny
_gat_gtag Służy do rozróżniania użytkowników. 2 lata